FORMULARZ KONTAKTOWY
Temat wiadomości:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:
Twoja wiadomość:


 

Wyświetl większą mapę

 

 
CENTRALA FIRMY
LAKMA SAT
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 173
tel.: 33 85 26 601
fax: 33 85 26 603
lakma@lakma.com
lakma.sat@lakma.com
Biuro Wsparcia Sprzedaży
tel.: 33 85 26 765
33 85 26 766
fax: 33 85 26 763
bws@lakma.com
Dokumentacja techniczna
Karty charakterystyki
tel.: 33 85 26 601
karty@lakma.com

 

 

DORADCY TECHNICZNI

Bartłomiej Cholewa
tel.: 33 85 26 780
tel. kom. 603 192 326
bartlomiej.cholewa@lakma.com

 

Marcin Lanc 
tel.: 33 852 66 38
tel. kom. 603 192 423
marcin.lanc@lakma.

Krzysztof Szukała
tel. kom.664 028 142
krzysztof.szukala@lakma.com

Łukasz Szklorz
tel. kom.603 191 461
lukasz.szklorz@lakma.com

Daniel Chrobot
tel. kom.609 861 231
daniel.chrobot@lakma.com

 

REGIONALNI DORADCY HANDLOWI
L.p. Imię i nazwisko Stanowisko Teren działania Telefon komórkowy adres e-mail
REGION PÓŁNOC
1. Rafał
Wandel
regionalny
dyrektor
sprzedaży
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko- mazurskie 664 028 124 rafal.wandel@lakma.com 
2. Norbert
Stojak
przedstawiciel handlowy kujawsko-pomorskie 603 192 375 norbert.stojak@lakma.com
3. Elżbieta Jurczenia przedstawiciel handlowy pomorskie 603 192 381 elzbieta.jurczenia@lakma.com
REGION ZACHÓD
1. Krzysztof
Kuczera
regionalny
dyrektor
sprzedaży
wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie 664 028 131 krzysztof.kuczera@lakma.com
2. Mateusz Gaweł doradca techniczno-handlowy wielkopolskie 603 197 965 mateusz.gawel@lakma.com
3. Tomasz Daszkiewicz przedstawiciel handlowy zachodniopomorskie 664 028 144 tomasz.daszkiewicz@lakma.com
4. Wioletta Szwender koordynator
regionalny

dolnośląskie,wielkopolskie,lubuskie,

zachodniopomorskie

603 192 115 wioletta.szwender@lakma.com
5. Kamil
Napierała
przedstawiciel handlowy wielkopolskie 603 192 374 kamil.napierala@lakma.com
6.  Mirosław Widejko przedstawiciel handlowy lubuskie 603 192 387 mirosław.widejko@lakma.com
REGION CENTRUM
1. Sławomir Samsel regionalny
dyrektor
sprzedaży
mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, lubuskie 603 183 340 slawomir.samsel@lakma.com
2. Tadeusz Koncicki przedstawiciel handlowy łódzkie 603 181 247 tadeusz.koncicki@lakma.com 
3. Dariusz Brzostek przedstawiciel handlowy mazowieckie 603 193 342 dariusz.brzostek@lakma.com
4. Waldemar Traczyński przedstawiciel handlowy lubelskie 603 192 315 waldemar.traczynski@lakma.com
5. Piotr
Jabłoński
doradca techniczno-handlowy podlaskie 603 192 420 piotr.jablonski@lakma.com
REGION POŁUDNIE
1. Małgorzata Górak regionalny
dyrektor
sprzedaży

podkarpackie, opolskie, śląskie, małopolskie,świętokrzyskie,lubuskie

603 184 730 malgorzata.gorak@lakma.com
2. Dominik Wojtysiak doradca
techniczno-
handlowy
śląskie, opolskie 603 192 353 dominik.wojtysiak@lakma.com 
3. Maciej
Syjud
doradca
techniczno-
handlowy
podkarpackie 603 182 681 maciej.syjud@akma.com
4. Magdalena Mercik przedstawiciel handlowy śląskie 603 192 320 magdalena.mercik@lakma.com
5. Piotr
Garus
przedstawiciel handlowy małopolskie 603 192 236 piot.garus@lakma.com
6. Mateusz 
Mastaj
przedstawiciel handlowy podkarpackie, świętokrzyskie 664 028 123 mateusz.mastaj@lakma.com
7. Łukasz Dziekanowski doradca
techniczno-
handlowy
świętokrzyskie 603 182 220 lukasz.dziekanowski@lakma.com

 

copyright © 2011 LAKMA

Designed by: Strony Dla Firm

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X